Davocar - autocentrum

SONUX - Reality

Havní strana / Reality / Garsoniéry

Garsoniéry (16-3 inzerátů z 3)

Zobrazit: inzerátů na stránku Seřadit dle: Nejnovější ▼ | Ceny | Počtu zobrazení
Zobrazit na stránku

Zisk pre všetkých

 

Bydlím v Praze, moje zkušenosti hledáte půjčku trval dlouhou dobu. Byl jsem podváděl a já jsem zjistil, že ne více půjček mezi jednotlivci. Slyšel jsem, že to není všude stejné. Každopádně díky známému jsem měl pěkné setkání minulý pátek a dnes jsem příjemce úvěru peníze od Pana BARROS. Nejdřív jsem chtěl váhat trochu, ale vypadal velmi upřímný, a já jsem mu věřil a pomohl mi. Konečně jsem si uvědomil, že tam je stále vážný věřitele. Ale kde najít? Tady je adresa Pan BARROS : fb06.1961@gmail.com

Přeji vám vše nejlepší.

Smazat/Editovat/Premium 5. 2. 2019

Dohodou Zobrazeno: 69x

Dobrý den Nejdražší,

Dobrý den Nejdražší,
Potvrďte potvrzení o přijetí pošty, pokud jsem vás kontaktoval, je to o humanitárním projektu, který chci realizovat ve vaší zemi, protože chci vám zpřístupnit část Jeden Milión pět set tisíc eur jsem měl u národní banky Belgie za její realizaci. Cílem tohoto projektu je pomoci ohroženým osobám, jako jsou děti z ulice, sirotky, bezdomovci a starší lidé.
atd. Pokud máte pocit, že můžete těmto lidem poskytnout naději a radost z života prostřednictvím tohoto projektu, dejte mi vědět svůj názor, abychom mohli vyměnit více. Jako sterilní žena jsem hospitalizována v Americe, protože mám ischemickou chorobu srdeční, která je již na špičce. Božská prozřetelnost mě směřuje k tobě. Protože bych nechtěl, aby vláda mohla těžit z toho, aby se zbohatla. soniaservice36@gmail.com

Smazat/Editovat/Premium 4. 2. 2019

Gratuit Zobrazeno: 64x

prodávám sám - Nemusíte platit žádné provize RK

Popis: 1+ KK ,30 m2 ,4 patro ,PŘI PLTBĚ V HOTOVOSTI SLEVA
Tento byt je v osobním vlastnictví zakoupením tohoto bytu se stanete vlastníky a byt vašim majetkem budete vedený na LV u přísl. Katastru jako vlastník( lépe na něj seženete úvěr), Pokud koupíte jinde třeba družstevní byt budete pouze členem družstva nikolivlastník a proto vám může každý předseda nařizovat jak se máte jako člen chovat, Byt prodávám sám bez Realitky zakoupením mého bytu nemusíte platit nikomu žádné nekřesťanské provize, Financování nemovitostí zajisťím bez poplatku ,popřípadě doporučím přímo úvěrovému pracovníkovi v Bance ,byt můžete koupit i hotově v tom případě se můžeme bavit i o slevě, peníze za byt půjdou transparentně do bankovní úložky a já tyto peníze obdržím převodem až se stanete vlastníky bytu , kupní smlouvy připravím není problém tedy :

Nabízíme prodej bytu 1+kk, 30m2, OV, ul. nám.Gen.Svobody, Ostrava Zábřeh, okr.Ostrava. Byt se nachází ve 4.patře v cihlovém domě. Dům je plně revitalizovaný ,zateplaný ,plastová okna ,Byt je v původním ale zachovalém stavu, Byt je možné ihned obývat, popř. rekonstruovat podle svých představ V okolí domu obchody náměstí a další občanská vybavenost, zastávka MHD apod..před domem je spoustu zeleně, parkování možno před domem.

Smazat/Editovat/Premium 8. 4. 2014
Karviná,
Moravskoslezský kraj
349 000 Kč Zobrazeno: 917x