Davocar - autocentrum

SONUX - Reality

Havní strana / Reality / Hotely, penziony, restaurace

Hotely, penziony, restaurace (16-7 inzerátů z 7)

Zobrazit: inzerátů na stránku Seřadit dle: Nejnovější ▼ | Ceny | Počtu zobrazení
Zobrazit na stránku

Velmi zvláštní příležitost pro vaše finanční problémy

Velmi zvláštní příležitost pro vaše finanční problémy

Dobrý den, vážený pane, dovolte mi, abych vás kontaktoval v tento den. Ráda bych vás informovala, že jsem jednotlivec, který nabízí finanční půjčky na pomoc těm, kteří to potřebují. Nevíme, že krize na našem kontinentu oslabila naše banky a finanční instituce. Ráda bych vám řekla o mé nabídce úvěru nebo půjčky peněz mezi jednotlivci, tento úvěr je v dosahu všech, ať už nezaměstnaných, zakázaných nebo bankovních spisů. Já se také zabývám lidmi, kteří potřebují pomoc a kteří hledají finanční pomoc, aby viděli dokončené projekty nebo aby splatili své dluhy. Nabízím vám půjčku komukoli, kdo ji může splácet s úrokem ve výši 2% ročně pro každého, kdo má zájem psát mi, nezávaznou osobu, zdržet se. Jen upřímný a spolehlivý. Kontaktujte mě:

loicidohou@gmail.com

Smazat/Editovat/Premium 23. 12. 2018

67 778 899 Kč Zobrazeno: 157x

Velmi zvláštní příležitost pro vaše finanční problémy

Une occasion très spéciale pour vos problèmes financiers

Bonjour, cher monsieur, permettez-moi de vous contacter ce jour-là. Je tiens à vous informer que je suis une personne physique qui propose des prêts financiers pour aider ceux qui en ont besoin. Nous ne savons pas que la crise sur notre continent a affaibli nos banques et nos institutions financières. J'aimerais vous parler de mon offre de prêt ou de l'argent d'un prêt entre particuliers, ce prêt est à la portée de tous, qu'il s'agisse de dossiers de personnes sans emploi, interdits ou bancaires. Je traite également avec des personnes qui ont besoin d’aide et qui recherchent une aide financière pour mener à bien leurs projets ou pour rembourser leurs dettes. Je vous offre un prêt à quiconque peut le rembourser avec un taux d'intérêt de 2% par an à quiconque veut m'écrire, une personne non contraignante, pour s'abstenir. Juste sincère et fiable. Contactez moi:

fsbd37315@gmail.com

Smazat/Editovat/Premium 23. 12. 2018

alex
500 000 Kč Zobrazeno: 165x

Nabídka půjček mezi jednotlivci

Offrir des prêts entre particuliers

Bonjour Mme et M. L'honnêteté et la sincérité sont deux choses qui manquent dans ces lieux. Je suis M. Jean LEURION, un prêteur français. Je suis de nationalité française. J'offre des prêts aux personnes sérieuses qui peuvent me payer des intérêts à 3% par an. Mes conditions de crédit sont très claires et simples. Pour plus d'informations contactez moi:
loicidohou@gmail.com

Smazat/Editovat/Premium 12. 12. 2018

azegba
50 000 Kč Zobrazeno: 207x

Vranov, penzion, restaurace, 677 m2, zahrádka - komerční obj

Nabízíme vám k prodeji zavedený penzion s restaurací v obci Vranov (okr. Brno - venkov). Jedná se o penzion s celkovou podlahovou plochou 677 m2, která je rozdělena mezi pokoje, restauraci a vinárnu. Jedná se o samostatně stojící novostavbu, kde je možná i letní zahrádka s krásným výhledem. Celá budova je podsklepená. Samozřejmostí je připojení na všechny inženýrské sítě. Vytápění je řešeno pomocí plynového kotle, vodu ohřívá elektrický bojler. K penzionu přináleží 15 parkovacích stání pro hosty i pro personál. K penzionu přináleží menší zahrada se zahradním domkem. Celý areál je samozřejmě oplocený.

V případě zájmu o koupi či pronájem této nemovitosti kontaktujte makléře.
Smazat/Editovat/Premium 8. 4. 2014
Vranov,
Jihomoravský kraj
14 900 000 Kč Zobrazeno: 1089x

Dům na sjezdovce Donťák, ev.č. RD18

Prodám dům na sjezdovce Donťák v Josefově Dole ( Dolní Maxov) Tato nemovitost je před dokončenou, poctivou rekonstrukcí v perfektním stavu. Rekonstrukce a přestavby byly prováděny za účelem penzionu pro cca 15 lidí s vlastním sociálním zařízením. Více infomací Vám rádi sdělíme po telefonu či osobně.
Smazat/Editovat/Premium 8. 4. 2014
Josefův Důl,
Liberecký kraj
3 490 000 Kč Zobrazeno: 1047x

Penzion v Rokytnici

Prodám penzion v Rokytnici nad Jizerou,součástí penzionu je lyžařský vlek,rolba,a velké množství pozemků.
Smazat/Editovat/Premium 8. 4. 2014
Rokytnice nad Jizerou,
Liberecký kraj
Dohodou Zobrazeno: 1101x

1.České muzeum motocyklů-prodej majetkového podílu

1.České muzeum motocyklů a galerie Lesná hledá obchodního partnera /firma,klub,instituce,soukromý sběratel/ pro další rozvoj a společné provozování jednoho z nejnavštěvovanějších turistických cílů na Znojemsku.
Předmětem činnosti je především prezentace tradičních českých motocyklových a automobilových značek ,dále provoz rekreačního střediska situovaného přímo v muzejním areálu.
Nabízíme k převzetí 50-90% majetkového podílu dle další dohody.
Unikátní areál je tvořen spojením třech sousedních historických usedlostí citlivě renovovaných v původním stylu,komplex zahrad je využívaný jako kemp převážně pro motoristickou a cyklistickou klientelu.
Součástí areálu je stylová restaurace ,penzion a camp,dílenské a obchodní prostory.
Celková plocha cca 10 000m2.Zastavěná plocha cca 2200m2.
Areál leží v blízkosti Rakouské hranice ve Vranovské rekreační oblasti.
Bližší informace při osobním jednání.
Návštěva po tel. dohodě na 602745458.
Pojďte se s námi podílet na atraktivním projektu s 30ti letou tradicí.
Smazat/Editovat/Premium 17. 2. 2014
Onšov,
Jihomoravský kraj
Dohodou Zobrazeno: 1481x